-
Jan odpowiedział w temacie Dlaczego ludzie wierzący, mają lepiej od niewierzących. na forum
Wiara w temacie Wiara
Człowiek wierzący wie, że ma Ojca, który go kocha; wie, że na drodze życia ma Przewodnika-Przyjaciela; wie, że jego kresem nie jest ziemska śmierć – ma przed sobą perspektywę bożego dziedzica, czyli życia w Bogu.
A człowiek niewierzący być może odpowie, że ma więcej czasu dla siebie, bo nie musi się przejmować religijnymi bajkami, odczytywani…Zobacz więcej1 Komentarz -
Tylko Polska zamieszczony w temacie Wiara
Wychodząc z psem, zawsze puszczam sobie jakiś filmik z YouTube. Wczoraj trafiłam na poniższy film i przyznam, że wytrwałam tylko do połowy.
Przeczytawszy tytuł byłam przekonana, że będzie to filmik o śmierci klinicznej i nawróceniu, ale mylnie sądziłam, że będzie to świadectwo spotkania z Jezusem.
Film przedstawia historię ateistki, która po…Zobacz więcej1 Komentarz-
@joostyn coś w tym racji jest, co mówił ksiądz, że każdy się sam osądzi ze wstydu, bo będziemy sądzeni z czynów (Ap20,12). „Jeśli się ktoś nie znalazł zapisany w księdze życia, został wrzucony do jeziora ognia”. Zastanawiam się, czy to jezioro ognia to nie jest czyściec, bo Duch święty oczyszcza ogniem, ale być może grzesznik cały spłonie,…Zobacz więcej
-
- Załaduj więcej postów


Może i żyje się niejednemu lepiej. Myślę, że taka postawa okupiona jest często dużym kosztem. Odsuwanie myśli, że życie to coś więcej niż ziemskie uciechy, sporo kosztuje. Przecież wokół ludzie cierpią, mają problemy i nie jest różowo. Owszem można zagłuszać ten głos, różnymi używkami, coraz większymi dawkami adrenaliny itp. Można udawać…Zobacz więcej