• Zdjęcie profilowe Jan

    Jan zamieszczony w temacie Zdrowie

    4 lata, 2 miesiące temu

    Opinia profesora medycyny:

    – Wycofanie się z zamówień części szczepionek – gdzie na przykład w USA jest już powszechnie podawana czwarta dawka – budzą moje ogromne wątpliwości. Tak jakbyśmy zupełnie nie odrobili lekcji z ostatnich dwóch lat – powiedział kardiolog, lipidolog, epidemiolog chorób serca i naczyń prof. Maciej Banach z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

    https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-prof-maciej-banach-wycofanie-zamowien-na-szczepionki-budzi-m,nId,5978863

    1
    7 Komentarzy
    • Odrobiliśmy lekcje. Szczepienia niczego nie zmieniły, pandemia trwała tak długo jak decydowali politycy wprowadzając obowiązek testowania każdego z katarem. W Chinach trwa nadal. Szkoda kasy na te „szczepionki” Mamy teraz inne potrzeby.

      2
      • Zgadzam się z Tobą. Ale wśród fachowców nadal jest różnica zdań.

        3
        • Wśród nich zawsze będzie różnica zdań, myślę że chodzi tylko i wyłącznie o kasę,nie zdrowie

          1
        • Widziałeś film Vegi Botoks? Nie fajny bo dotyka dość brutalnie sytuacji zaprzedania się koncernom farmaceutycznym. Z tego wynika często różnica zdań i zawsze będzie.

          2
        • Dzisiaj ciężko znaleźć „fachowca”, który nie bywałby na sympozjach organizowanych przez firmy farmaceutyczne. To są często wyjazdy zagraniczne połączone z przyjemnym „wypoczynkiem”. Oczywiście jest to też okazja do uzupełnienia wiedzy, ale również w ten sposób firmy farmaceutyczne tworzą kółka wzajemnej adoracji. Kto tam nie bywa nie awansuje, kto zadaje trudne pytania zostaje skreślony.

          2
    • również profesorowie zapowiadali, że jak się cała Polska nie zaszczepi, to za parę miesięcy będzie milion zgonów. Po doświadczeniach prof. Środy czy Hartmana tytuł profesorski nie robi na mnie wrażenia, dopóki jego właściciel nie obroni go osobistym autorytetem

      1