-
Ania zamieszczony w temacie Społeczeństwo
5 Komentarzy-
-
@eljot60 myślisz, że była słaba jakość? co do tej zmiany to mój proboszcz mówi tak: zmniejszą do 1 lekcji tygodniowo, będziemy mieli mniej roboty :))
-
@chicku coś w tym jest 🙂
-
@chicku Moje dzieci nudziły się na religii, zwłaszcza córka była krytyczna wobec katechetki w gimnazjum. Ale to było już stosunkowo dawno. Choć przypuszczam, że obecnie nie jest lepiej. Jestem za lekcjami religii w szkole, ale może jak będzie mniej godzin to lekcje będą lepiej przygotowane, ciekawiej przeprowadzane.
-
-
-
Ostatnie posty

Jan Paweł drugi
- 18 lutego, 2022

Droga do niepodległej Polski
- 9 lutego, 2022

Niebiańskie istoty
- 2 lutego, 2022

Konie
- 14 stycznia, 2022

Owczarek niemiecki
- 13 stycznia, 2022

Góry
- 13 stycznia, 2022
Media
Zdjęcia dodane do postów
Wideoklipy dodane do postów


Może ilość przejdzie w jakość.