Nasze Myśli
Nasze Myśli
    • Dodaj artykuł na stronę główną
    • Mój Profil
    • Info
      •  Jak korzystać?
      •  Aplikacja
      • RODO – Polityka Prywatności
      • Regulamin Polskiego Fejsa
  • Myśli Polaków
  • Zarejestruj się
  • Reset hasła
  • Zaloguj
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
  • Profil
  • Wpisy
  • Moje filmy i zdjęcia
  • Posts
  • Więcej
    • Usuń wszystkie powiadomienia
  • Moje prywatne
  • Wzmianki o mnie
  • Ulubione
  • Moi Znajomi
  • Moje Grupy
  • Zdjęcie profilowe Łukasz

    Łukasz zamieszczony w temacie Z Polski

    • Data publikacji: 1 rok, 3 miesiące temu

    A jak to się komuś nie podoba, to zaczynalbym od pytania, jak głosował w tej sprawie w referendum

    1
    6 Komentarzy
    Wyślij do
    • Zdjęcie profilowe Jan
      Jan
      1 rok, 3 miesiące temu

      Popierającym rząd Tuska raczej się to podoba, tego chcieli gdy zbojkotowali referendum. Ci chciani przez nich 'goście’ będą nas dużo kosztować. Z czasem zmienią nasz bezpieczny ojczyźniany dom w miejsce, które przestanie nam się kojarzyć z bezpieczeństwem. Nie chcieli pisowskich rządów to maja niemieckie rządy w Polsce. Chyba z historii nie nau…Zobacz więcej

      • Zdjęcie profilowe Łukasz
        Łukasz
        1 rok, 3 miesiące temu

        @eljot60 właśnie nie chcieli tego. Tusk kłamie,że imigrantów nie będzie, przynajmniej w tych mediach,które ogląda elektorat Tuska. Nawet ten wpis kwestionowali,że to fejk, tak więc będą podwójnie zaskoczeni. Pewnie istnieje margines,który popiera nielegalną imigracje (ci spod znaku zielonej granicy), ale to chyba skrajność,obecna narracja jest ta…Zobacz więcej

        • Zdjęcie profilowe Jan
          Jan
          1 rok, 3 miesiące temu

          @chicku Jeśli nie chcieli to powinni to wyrazić w referendum.

          • Zdjęcie profilowe Łukasz
            Łukasz
            1 rok, 3 miesiące temu

            @eljot60 nie oszukujmy się – udział w referendum był odbierany jako głos za polityką PIS i niestety PIS to też tak formułował. Niemniej obiektywnie rzecz biorąc to był ostatni moment, kiedy można było głośno zaprotestować. Jaoddałem swój głos, choć miałem wątpliwości do co formy

            1
            • Zdjęcie profilowe Jan
              Jan
              1 rok, 3 miesiące temu

              @chicku Bez sensu, bo głos na partię oddawało się podczas głosowania na kandydatów do sejmu i senatu. A referendum, choć było pomysłem PiSu było apolityczne, dotyczyło naszego bezpieczeństwa. Jak się jakiś temat nie podobał lub forma pytania, to można było je pominąć.

              • Zdjęcie profilowe Łukasz
                Łukasz
                1 rok, 3 miesiące temu

                @eljot60 jestem przekonany, że to referendum nie było apolityczne, już wtedy mówiłem, że drażni mnie partyjny sposób, jakim referendum grał pis, tak naprawdę potęgując ryzyko, że zostanie przez innych zignorowane – i tak się stało. Były nawet przypuszczenia, że robią to celowo, bo sami nie chcą się zobowiązywać do tych kwestii, które tam by…Zobacz więcej

  • Zdjęcie profilowe Łukasz

    Łukasz zamieszczony w temacie Wojna

    • Data publikacji: 1 rok, 3 miesiące temu

    https://wpolityce.pl/polityka/722698-polityka-polski-po-klotni-w-gabinecie-owalnym

    Polityka Polski po kłótni w Gabinecie Owalnym
    Zełenski jest znany z tego, że popełnia błędy w sposób bezceremonialny.
    wpolityce.pl
    3
    5 Komentarzy
    Wyślij do
    • Zdjęcie profilowe Pepe
      Pepe
      1 rok, 3 miesiące temu

      @chicku https://www.yahoo.com/news/much-us-given-ukraine-215624872.html

    • Zdjęcie profilowe Jan
      Jan
      1 rok, 3 miesiące temu

      Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski oświadczył w niedzielę wieczorem, że jest gotów, by podpisać z USA umowę o eksploatacji ukraińskich złóż mineralnych. Wyraził też nadzieję, że jego relacje z prezydentem USDA Donaldem Trumpem mogą zostać odbudowane.
      https://opoka.org.pl/News/Swiat/2025/zelenski-chce-odbudowac-relacje-z-trumpem-jestem-gotowy-by

      1
      • Zdjęcie profilowe Łukasz
        Łukasz
        1 rok, 3 miesiące temu

        @eljot60 dobra decyzja

        • Zdjęcie profilowe Jan
          Jan
          1 rok, 3 miesiące temu

          @chicku Na razie administracja Trampa jest przeciwko podpisaniu umowy dotyczącej metali rzadkich, bo bez zgody Zełenskiego na warunki umowy pokojowej nie będzie pokoju, a w czasie wojny wydobycie owych cennych minerałów jest niemożliwe.

          • Zdjęcie profilowe Łukasz
            Łukasz
            1 rok, 3 miesiące temu

            @eljot60 być może USA chcą przeczołgać Zełeńskiego za jego wsparcie dla demokratów i np. dla Tuska w Polsce (choć to pewnie mniej). Nie może być bezkarny. A co do złóż – są opinie, że to wcale nie o złoża chodzi, a o zakamuflowanie gwarancji ze strony USA (oficjalnie złoża, a nieoficjalnie obecność USA w Ukrainie – ale właśnie nieokreślona…Zobacz więcej

            1
  • Załaduj więcej postów
Zdjęcie profilowe
leszed
Offline
@ leszek-daniec
Login
  • 2

    Posty

  • 3

    Komentarze

  • 69.5K

    Wyświetlenia

Zaloguj się na swoje konto

Ostatnie posty

Historia kościelna, Polska, polska historia w rozmieszczeniu przestrzennym i geograficznym

  • 22 marca, 2024

Przywitanie

  • 6 marca, 2024

Media

Zdjęcia dodane do postów
Wideoklipy dodane do postów

Polski niezależny serwis społecznościowy pozbawiony ideologicznej cenzury

Wszelkie prawa zastrzeżone - Polski Fejs, którego twórcą i programistą jest Radosław Kordowski
    • Dodaj artykuł na stronę główną
    • Mój Profil
    • Info
      •  Jak korzystać?
      •  Aplikacja
      • RODO – Polityka Prywatności
      • Regulamin Polskiego Fejsa
  • Myśli Polaków
  • Zarejestruj się
  • Reset hasła
  • Zaloguj

Czy na pewno chcesz usunąć album?

  • Potwierdzenie
  • Anuluj

Dodaj Polski Fejs do ekranu początkowego!

Dodaj

Czy na pewno chcesz usunąć post?

Ten post nie może być już przywrócony.

  • Potwierdź
  • Anuluj

Login

Zarejestruj się
Zgubiłeś hasło?