-
-
Przemysław zamieszczony w temacie Wiara
Dziś o 12;00 w mojej parafii odbyła się Msza Prymicyjna mojego kolegi Tomasza Konopko proszę o modlitwę za naszego nowego kapłana !
2 Komentarze-
@przemek89 Coraz mniej księży. Trzeba się modlić o nowe powołania!
-
@koszalek dołącz do akcji „Zdrowaśka za kapłana”… codziennie 1 Zdrowaś Mario…
-
-
- Załaduj więcej postów
Katarzyna-Tercha-Frankiewicz
Offline
@ katarzyna-tercha-frankiewicz
Ostatnie posty

Matka Boska Japońska ze Strachociny
- 12 lipca, 2023

Modlitwa małej istoty
- 7 lipca, 2023







Czy dobrze rozumiem, że Jezus obiecuje swym uczniom w ziemskim życiu prześladowania ich wspólnot wiary, czyli prześladowanie Kościoła? To pierwsza obietnica, a ta druga, ważniejsza to nagroda w czasie przyszłym, w życiu wiecznym.