-
Tylko Polska zamieszczony w temacie Wiara
Coś podobnego mówił ksiądz na religii, że to nie Bóg zsyła do piekła, ale to my pod wpływem np. wstydu możemy pójść tama, bo nasze grzechy będą tak ogromne, że nie będziemy mogli ich sami udźwignąć i to od nas zależy, co w końcowym momencie wybierzemy.
- Załaduj więcej postów
Katarzyna-Tercha-Frankiewicz
Offline
@ katarzyna-tercha-frankiewicz
Ostatnie posty

Matka Boska Japońska ze Strachociny
- 12 lipca, 2023

Modlitwa małej istoty
- 7 lipca, 2023



@koszalek na pewno nie. I to nie pierwsza durna wystawa w tym miejscu