-
-
Wpis Macieja Wilka na tt.
Zastanawiam się tylko, za co do jasnej anielki płacimy fortunę politykom, by rozliczali PiS, czy – jak mówi Hołownia – by ich głównym błędem było, że za mało rozliczają?? Tymczasem w interesie Polski walczą szarzy obywatele – za darmo - Załaduj więcej postów
Ostatnie posty

Ukryty obraz tranzycji
- 13 lipca, 2024

Demokracja – iluzja czy fakt?
- 2 czerwca, 2024

Eurowizja
- 8 maja, 2024

Ludobójstwo
- 2 maja, 2024

IMIGRANCI – szaleństwo UE, czy ukryty cel?
- 13 kwietnia, 2024

POLEXIT
- 11 kwietnia, 2024
Media
Zdjęcia dodane do postów
Wideoklipy dodane do postów




