-
Opinia profesora medycyny:
– Wycofanie się z zamówień części szczepionek – gdzie na przykład w USA jest już powszechnie podawana czwarta dawka – budzą moje ogromne wątpliwości. Tak jakbyśmy zupełnie nie odrobili lekcji z ostatnich dwóch lat – powiedział kardiolog, lipidolog, epidemiolog chorób serca i naczyń prof. Maciej Banach z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
7 Komentarzy-
-
-
Widziałeś film Vegi Botoks? Nie fajny bo dotyka dość brutalnie sytuacji zaprzedania się koncernom farmaceutycznym. Z tego wynika często różnica zdań i zawsze będzie.
-
Dzisiaj ciężko znaleźć „fachowca”, który nie bywałby na sympozjach organizowanych przez firmy farmaceutyczne. To są często wyjazdy zagraniczne połączone z przyjemnym „wypoczynkiem”. Oczywiście jest to też okazja do uzupełnienia wiedzy, ale również w ten sposób firmy farmaceutyczne tworzą kółka wzajemnej adoracji. Kto tam nie bywa nie awansuje, kto zadaje trudne pytania zostaje skreślony.
-
-
Media
Zdjęcia dodane do postów
Wideoklipy dodane do postów



Odrobiliśmy lekcje. Szczepienia niczego nie zmieniły, pandemia trwała tak długo jak decydowali politycy wprowadzając obowiązek testowania każdego z katarem. W Chinach trwa nadal. Szkoda kasy na te „szczepionki” Mamy teraz inne potrzeby.