-
„Brytyjski premier Keir Starmer odchodzi z urzędu. Jak zapowiedział, poda się do dymisji. – Dzień, kiedy zostałem premierem był najdumniejszym momentem w moim życiu – mówił. Wielka Brytania powoła do września siódmego już premiera w ciągu nieco ponad dekady. To największa rotacja na tym stanowisku od prawie dwóch stuleci.”
-
Jan zamieszczony w temacie Społeczeństwo
- Załaduj więcej postów
Media
Zdjęcia dodane do postów
Wideoklipy dodane do postów
Przepraszamy, nie znaleziono żadnych przedmiotów.
