-
pogoda na najbliższe godziny. Żółty – śnieg. Dajcie znać, czy się sprawdziło 🙂
7 Komentarzy-
@chicku Ja to się w Łodzi śniegu chyba nie doczekam. Był u nas dosłownie przez 3 dni a zima zaraz się kończy 😉
-
@mammusia-aleksandra-alka czas pokaże, nadzieja umiera ostatnia 🙂
-
@chicku Starszy wracał z pracy o 4 rano – jest śnieg xd. Za oknem jasno jak w dzień. Już się topi 😉
-
-
-
@chicku Melduję, że zobaczyłem przez okno niewielką ilość śniegu, który spadł nocą. W ciągu dnia stopnieje bo temperatura jest teraz około 0 st.C.
-
nic mnie tak nie odpycha od Konfederacji jak teksty Tyszki 🙂
8 Komentarzy-
Ja raczej byłbym skłonny stwierdzić, że jest odwrotnie – Jedynie Nawrocki może pokonać w 2 turze Trzaskowskiego. Pierwsza tura to będą eliminacje słabszych kandydatów. Menzenowi życzę trzeciego wyniku.
-
@eljot60 dokładnie. Mentzen ma raczej małe szanse, a jak już ktoś moze pokonać Trzaskowskiego to Nawrocki. Tego typu walka polityczna prowadzi do odciągania głosów z PiS na korzyść PO
-
-
-
@joostyn Chyba nie do końca ale ktoś mi zadał na X pytanie: Czym się różni Mentzen od młodego Tuska? Nie potrafiłam odpowiedzieć, bo Tusk 20-30 lat temu był teoretycznie młodym, ambitnym politykiem centro prawicowym.
-
@mammusia-aleksandra-alka Może to naiwne z mojej strony, ale wierzę, że wielu z polityków zaczynało naprawdę chcąc coś dobrego zrobić nie tylko dla siebie ale i dla Polski. Mogli być idealistami jak ja. Tylko że jak wchodzi się między wrony to trzeba albo gadać jak one albo one go zakrzyczą. Jeżeli się chce coś osiągnąć, to z czasem się idzie na…Zobacz więcej
-
@joostyn Kompromisy są potrzebne nie tylko w polityce ale i w życiu. Niestety to co robią niektórzy politycy to nie kompromis, to hańba. Celowe działanie na szkodę własnego kraju, tylko po to, żeby zaspokoić własne chore ambicje. Tak w tym pierścieniu coś jest…
-
@mammusia-aleksandra-alka Chodziło mi o kompromisy w sensie przesuwania granicy własnych zasad moralnych, etycznych, zdradzanie własnych ideałów. Myśli się, że zgodzę się na to, bo osiągnę to. I potem są konsekwencje. Na koniec każdy polityk jest całkiem innym człowiekiem, niż był na początku swojej kariery. Władza uzależnia, deprawuje, jak dla m…Zobacz więcej
-
-
-
-
- Załaduj więcej postów





@chicku Na Białorusi będzie sypało śniegiem, ale tylko do jej granic. 😉