Powiem, że podziwiam pamięć pana Piotra Zarzeczańskiego, który z 45 minutowej rozmowy był w stanie zacytować kilka zdań swojego rozmówcy. Znalazłem końcówkę tej wypowiedzi, cytuję:
„… że nie głosujesz, na te wybory też już nie pójdę.”
Oby więcej było takich, którzy przejżeli na oczy.
@eljot60 jeśli coś wzbudza emocje, łatwiej to zapamiętać. Choć nasza pamięć już nie ta, gdy z braku możliwości zapisu pamiętało się całe epopeje, recytowane przez kilka godzin….. 🙂
Powiem, że podziwiam pamięć pana Piotra Zarzeczańskiego, który z 45 minutowej rozmowy był w stanie zacytować kilka zdań swojego rozmówcy. Znalazłem końcówkę tej wypowiedzi, cytuję:
„… że nie głosujesz, na te wybory też już nie pójdę.”
Oby więcej było takich, którzy przejżeli na oczy.