Łukasz zamieszczony w temacie Polityka
Nie chce mi się sprawdzać, więc przyjmuję, że tak jest. Wcale mnie to nie dziwi, bo media w tym uczestniczyły, więc to dla nich duży wstyd. Choć być może nie tyle wstyd jest decydujący co biznesowy interes.
Łukasz zamieszczony w temacie Historia
Ten post nie może być już przywrócony.
Nie chce mi się sprawdzać, więc przyjmuję, że tak jest. Wcale mnie to nie dziwi, bo media w tym uczestniczyły, więc to dla nich duży wstyd. Choć być może nie tyle wstyd jest decydujący co biznesowy interes.