-
Tylko Polska zamieszczony w temacie Polityka
Wielu PiSowców naiwnie uważa dalej Konfederację za potencjalnych sojuszników. I tak się zastanawiam, czy naprawdę tak mało się słucha wypowiedzi polityków, czy może się ma krótką pamięć?
Wielu było zaskoczonych, że Trzecia droga weszła w koalicję z PO, a premierem został tusk. Gdyby słuchali holowni, to by wiedzieli, że on nie pójdzie w koalicję…Zobacz więcej3 Komentarze-
-
@eljot60 Tu się zgadzamy. Chciałabym mieć optymistyczne podejście, ale nbiestety ostatnio mnie niektórzy Polacy rozczarowują. Myślałam, że są Polacy są mądrzy, a jednak pozwalają sobą manipulować. Nie rozumieją wagi tych wyborów. Są skupieni na walce o partie.
-
-
@joostyn z kolei są wypowiedzi członków Konfederacji, które ewidentnie świadczą, że planują wspólne rządy z PIS. Ostatnio wrzuciałem wypowiedź – Bosaka??- który cieszy sięz sondażu, bo KO przegrywa – ale przegrywa wyłącznie, jesli sumować wynik PIS i KONF. razem. Z kolei Mentzen nieraz mówił, że stara się działać technicznie dla dobra s…Zobacz więcej
-
-
- Załaduj więcej postów
Media
Zdjęcia dodane do postów
Wideoklipy dodane do postów
Przepraszamy, nie znaleziono żadnych przedmiotów.



Scenariusze wyborcze są różne, ale wielce prawdopodobny jest ten, że do drugiej tury przejdzie Trzaskowski i Nawrocki i wygra w niej Trzaskowski bo wyborcy Mentzena (Konfederacji) nie pójdą głosować w drugiej turze. W Polsce może nie tyle brakuje obywateli, którym zależy żeby „Polska była Polską” co brakuje ludziom wyobraźni i rozsądkowego m…Zobacz więcej