• W ramach nowości opracowałem algorytm, który nie przenosi już automatycznie na samą górę postów, które są komentowane, lecz nadal przesuwa je nieco wyżej w zależności od ilości komentarzy, intensywności dyskusji oraz czasu dodania komentarza. Ważne jest jednak, że pojedynczy komentarz nie będzie w stanie przesunąć postu na samą górę tablicy.…Zobacz więcej

    8
    7 Komentarzy
    • Może to być ciekawe rozwiązanie. Ale ryzyko jest takie,że będą ginęły nowe komentarze jeśli wpis, od których zostały dodane,będzie dużo niżej. Fajnie żeby gdzieś było miejsce,gdzie pojawiają się wszystkie nowe komentarze

      1
      • @chicku ale przecież to jest – przychodzą powiadomienia, jeśli jesteśmy uczestnikami dyskusji. Ponadto jest świetny filtr (Wspomniano o mnie) gdzie mamy wszystkie najnowsze komentarze dotyczące naszej osoby. Te funkcje wystarczą, aby nic nie uciekło, co nas dotyczy. Powyższa poprawka jest konieczna, bo coraz więcej osób się tutaj pojawia i s…Zobacz więcej

        1
        • @radek ok, rzeczywiście jest to pomocne, chociaż dobrze, gdyby była taka zakładka, gdzie sa wszystkie nowe komentarze, bo –
          1. nie każdy odpisując wspomina mnie w komentarzu
          2. chciałbym widzieć wszystkie nowe komentarze, bo czasem są komentarze, w których nie brałem udział, a z jakiegoś powodu mnie zainteresują 🙂

    • Idea zmian mi się podoba, ale praktyka zweryfikuje jej przydatność.

      1
    • Dla mnie może być

      1
    • @pomocpolskifejs Zastanawiam się, czy komentarzami typu „test” nie winduje się danej wiadomości. Ale jeśli tak jest, to jest to sporadyczne, chwilowe zjawisko.

  • Jeżeli prowadzisz własną działalność i jesteś zainteresowany promocją swoich usług poprzez żeglarstwo, serdecznie zapraszam do kontaktu! W tym roku bierzemy udział w Trójmiejskiej Lidze Żeglarskiej, która jest częścią Polskiej Ligi Żeglarskiej. Najlepsze trzy drużyny awansują do ogólnopolskiego finału, który daje szansę na kwalifikację do 1 Ligi…Zobacz więcej

    4
    1 Komentarz
    • Duch sportowca w Tobie wraz z wiosną się zbudził. Przygotowania fizyczne (sprawność, kondycja) pewnie już rozpocząłeś. Życzę Tobie i twojej ekipie żebyś coraz lepiej zarządzał wiatrami a współpraca załogi na jachcie była coraz lepsza.

      2
  • Załaduj więcej postów

Media