-
Jan zamieszczony w temacie Gospodarka
„Fachowcy od Tuska dali radę”.
https://wgospodarce.pl/informacje/144586-orlen-zarobil-netto-piec-razy-mniej-niz-za-obajtka
1 Komentarz -
Szczyt przed nami, ale to nie relacja z górskiej wędrówki.
https://niezalezna.pl/polska/bezpieczenstwo/grzesiowski-zapowiada-powrot-maseczek-mz-szczyt-zachorowan-na-covid-19-coraz-blizej/5248932 Komentarze-
-
@zuziar Spokojnie, obecne warianty wirusów nie są groźne dla osób zdrowych. Ale jak się zachoruje do byłoby dobrze stosować metody ograniczające transmisję wirusów, bo możemy zarazić osobę chorą, starszą, o niskiej odporności.
-
-
- Załaduj więcej postów
Media
Zdjęcia dodane do postów
Wideoklipy dodane do postów
Przepraszamy, nie znaleziono żadnych przedmiotów.



Komentarz Daniela Obajtka:
https://wpolityce.pl/gospodarka/703253-ogromne-straty-orlenu-wymowny-komentarz-daniela-obajtka