-
Radosław Kordowski zamieszczony w temacie Polityka
6 Komentarzy-
No ja już słyszałam i czytałam. „Płacimy za błędy PiS. Zrujnowali kraj więc to konsekwencje. ” Do większości tych ludzi nic nie dotrze. Najważniejsze, żeby się czuli nowoczesnymi Europejczykami a nie zapyziałymi Polakami z „kaczystanu”.
-
@mammusia-aleksandra-alka dokładnie
-
-
Ania zamieszczony w temacie Moje życie
- Załaduj więcej postów
Maciej-Skipper-Pietraszczyk
Offline
@ maciej-skipper-pietraszczyk




@radek przy grillu wszyscy będą równo narzekać. Ale chciałbym trafić choć na jedną osobę, które powie „pomyliłem się, oszukali mnie”. Dotąd nie spotkałem.