-
Radosław Kordowski zamieszczony w temacie Ze świata
Chcą nam wmówić, że wobec decyzji Prezydenta Warszawy protestują tylko zaściankowi katolicy. Okazuje się jednak, że nawet najbogatsze osoby tego świata piszą, że taka decyzja to ogromny wstyd!
3 Komentarze-
@radek Myślę, że takie „opiłowywanie katolików z przywilejów” to są działania ludzi mających jakieś kompleksy i w pewnym sensie niedojrzałych. Trzaskowski twierdzi, że to tylko przywracanie normalności i działania zgodne z prawem. Nikt nie będzie latał po urzędzie i szukał wszędzie krzyży. Może i tak. Są jednak ludzie pokroju Nitrasa, któr…Zobacz więcej
-
Ania zamieszczony w temacie Społeczeństwo
2 Komentarze-
-
@chicku i ja🙂
-
-
- Załaduj więcej postów
Maciej-Skipper-Pietraszczyk
Offline
@ maciej-skipper-pietraszczyk



Dodam, że to nie tylko wstyd, ale także głupota. Pewnie wynika z błędów ideologii, którą wyznaje i propaguje nie tylko Trzaskowski ale wielu jemu podobnych. Ciekawe czy Hołownia, który podobno będzie konkurował z Trzaskowskim w wyborach prezydenckich na temat tego „opiłowującego” katolików zarządzenia się wypowiedział.