-
-
-
@chicku mógł 😉
-
-
- Załaduj więcej postów
Maciej-Skipper-Pietraszczyk
Offline
@ maciej-skipper-pietraszczyk
W tym roku tylko raz byłem rowerem w Sandomierzu, ale sandomierską Starówkę ominąłem, jedynie przejechałem koło Bramy Opatowskiej
Zaraz Jan przyjedzie rowerem to razem wypijcie:)