-
Radosław Kordowski zamieszczony w temacie Moje życie
Trzymajcie kciuki i dmuchajcie w żagle. Widać nas z sopockiego Molo. ⛵️🌊💨
2 Komentarze-
@radek Rywalizując z innymi bawcie się dobrze. Dobrych wiatrów życzę.
-
- Załaduj więcej postów
Maciej-Skipper-Pietraszczyk
Offline
@ maciej-skipper-pietraszczyk




@radek trzymam 👊