• Nie obwiniajmy naszych znajomych, że takiego wyboru dokonali. Oni zwyczajnie zostali oszukani. Oby jakaś refleksja po podwyżkach cen energii nastąpiła.

    3
    1 Komentarz
    • Ta refleksja już dawno powinna nastąpić, bo to co wyprawia rząd to jedynie realizacja jednej obietnicy, tej ośmiogwiazdkowej. Pół roku niszczycielskich rządów ekipy Tuska skupionych na politycznej walce, rozliczaniu polityków PiS jest dramatem w niebezpiecznych czasach gdy potrzeba współdziałania wszystkich sił politycznych.

  • Zdjęcie profilowe Ania

    Ania zamieszczony w temacie Wiara

  • Załaduj więcej postów

Media