-
Aleksandra zamieszczony w temacie Społeczeństwo
Broń w sztukach na mieszkańca. Coś my mało bojowi. 😉 Ktoś napisał dobry koment, że bardzo dobrze, bo gdybyśmy mieli więcej broni to z naszym narodowym podejściem byśmy sami siebie pozabijali z powodu polityki, religii czy miejsca parkingowego XD
2 Komentarze-
-
@eljot60 jeśli to przestraszy Ruskich, to wystarczy 😉
-
-
-
zgodzicie się, że to przekroczenie pewnych granic?
OK, po drugiej stronie to standard. Ale nie schodźmy do ich poziomu3 Komentarze-
Mógł napisać – Trzy prawne buldogi śmiertelnie pogryzły starszą, bezbronną kobietę i oświadczają, że było im miło kąsać.
https://niezalezna.pl/polska/prokurator-wrzosek-zrobila-wyjatek-dla-barbary-skrzypek/539609-
@eljot60 też by to nie było dobre. Oczywiście, że to, co się wydarzyło jest karygodne i przynajmniej prokurator powinna być odesłana na emeryturę w trybie dyscyplinarnym (nie tylko za błędy formalne, ale za jej działalność polityczną), niemniej taki komentarz Tarczyńskiego nie licuje z powagą posła, który w dodatku mógł być kandydatem na prezydenta
-
-
- Załaduj więcej postów




Broń u nas jest, ale raczej nie palna. W każdej kuchni jest spory wybór noży 😉