-
źródło: infopiguła
ja w wieku 20 lat byłem w najlepszej kondycji w życiu.. co tutaj się dzieje, z czego wynika ten regres? jak było u Was w wieku 20 lat, co byście poradzili młodzieży?2 Komentarze -
Przemysław zamieszczony w temacie Wiara
- Załaduj więcej postów



@chicku Ja także byłem w bardzo dobrej fizycznej dyspozycji, bo wcześniej przez kilka lat trenowałem i grałem w drużynie piłki nożnej, a w okresie letnim dużo pływałem.
Dziś dużo młodzieży siedzi w domu, często w pozycji siedzącej gra w gry.