-
Wewnętrzne polityczne konflikty osłabiają nasze bezpieczeństwo.
-
Jak się Wam podoba taki pomysł?
https://www.rp.pl/kraj/art41775011-nie-pokazesz-prawa-jazdy-nie-kupisz-paliwa-pomysl-ko-na-poprawe-bezpieczenstwa?utm_medium=Social&utm_source=Facebook #Echobox=1738910963
6 Komentarzy-
-
@eljot60 po prostu jest sporo wypadków spowodowanych przez osoby bez ważnego prawa jazdy
-
@chicku Do najczęstszych przyczyn wypadków drogowych należą nadmierna prędkość, rozproszenie uwagi, nieustąpienie pierwszeństwa, jazda pod wpływem alkoholu oraz zmęczenie kierowcy (z netu).
Nie posiadanie ważnego prawa jazdy nie jest tak istotne jeśli chodzi o przyczyny wypadków na drogach. Myślę, że okazywanie prawa jazdy jest utrudnieniem dla…Zobacz więcej-
@eljot60 ostatnio było kilka poważnych wypadków w Warszawie spowodowanych przez osoby bez ważnego prawa jazdy. Z tego wziął się właśnie ten pomysł, a InPost wprowadził weryfikację swoich kierowców
-
-
-
-
Czyli skoro nie mam prawa jazdy nie mogę też mieć kosiarki spalinowej? Szczerze nie wiem czy to w czymkolwiek pomoże.
-
@mammusia-aleksandra-alka no właśnie o to chodzi. Jak wtedy kupić paliwo do kosiarki… To są właśnie takie pomysły bez wyobraźni . Pierwsze co mi przyszło do głowy. A kierowcy bez uprawnień i tak może zatankować ktoś inny
-
-
- Załaduj więcej postów


Czyżby obecna władza przewidywała, że policjanci z drogówki będą w niedługim czasie zajęci ważniejszymi zadaniami niż bezpieczeństwo na drogach?