Łukasz zamieszczony w temacie Ze świata
https://niezalezna.pl/polska/sensacyjne-ustalenia-polityka-pis-jablonski-niemcy-wpisuja-zatrzymanym-migrantom-ze-przyjechali-z-polski/537114
To, że Niemcy tak robią to można zrozumieć, ale to, że my (nasze władze, służby) na to się godzimy, bez weryfikacji, to już jest niedopuszczalne, to jest dramat a nie realne państwo.
Łukasz zamieszczony w temacie Gospodarka
Ten post nie może być już przywrócony.
To, że Niemcy tak robią to można zrozumieć, ale to, że my (nasze władze, służby) na to się godzimy, bez weryfikacji, to już jest niedopuszczalne, to jest dramat a nie realne państwo.