-
„Kiedyś wydawało mi się, że pewne rzeczy nigdy się nie zmienią. Że zawsze będę się ścigać, porównywać. Że sukces będzie słodki, a porażki zawsze będą bolały. Że odpoczynek to strata czasu, a siłę mierzy się tylko tym, ile można znieść.
Ale kolejne lata przewartościowały wszystko. Pokazały, że spokój to nie słabość. Że odpoczynek jest tak…Zobacz więcej -
- Załaduj więcej postów




To jest nienormalne żeby o tym, kto będzie mógł wjechać do Polski decydowały inne państwa.