Ania zamieszczony w temacie Moje życie
@zuziar Dzień dobry. Słoneczko świeci pięknie, coraz mocniej. Choć jest minusowo to jest plusowo, więc wybieram się na spacer 🙂
Łukasz zamieszczony w temacie Historia
https://www.rp.pl/swiat/art13598501-wojna-dwoch-francji
Ten post nie może być już przywrócony.
@zuziar Dzień dobry. Słoneczko świeci pięknie, coraz mocniej. Choć jest minusowo to jest plusowo, więc wybieram się na spacer 🙂