-
Łukasz zamieszczony w temacie Film serial
Yellowstone – kilka kadrów z ostatniego 5. sezonu 🙂 to właśnie neo-western, a więc zaganianie koni helikopterem i współcześni kowboje 🙂
4 Komentarze-
-
@mammusia-aleksandra-alka ciekaw jestem Twoich spostrzeżeń
-
-
-
@eljot60 racja, ukłon za spostrzegawczość:) niemniej w innej scenie korzystano z dwóch śmigłowców by zapędzić stado mustangów, więc rzeczywiście takie praktyki są w filmie obecne.. choć oczywiście podstawową formą zaganiania są kowboje na koniach 🤠
-
-
-
Łukasz zamieszczony w temacie Literatura
Czytelnictwo w Europie. A kto z Was przeczytał książkę w ciągu ostatnich 12mcy?;)
5 Komentarzy-
Jeśli mnie pamięć nie zawodzi w tej sprawie to nie przeczytałem ani jednej pozycji w ciągu ostatniego roku, więc literaturę zaniedbuję. Ale jakby skleić wszystko to co opublikowałeś na Polskim Fejsie, a ja to w większości czytam, to wyszłaby dość pokaźna książka 😉
Tak się składa, że dłuższe czytanie mnie męczy, więc czytam krótsze teksty. Wł…Zobacz więcej-
-
@chicku pisze
-
-
-
@chicku Ja bardzo mało czytam. Kilka książek zaczęłam nie skończyłam, przyznaje się bez bicia. Moja mama czyta książkę tygodniowo, mój brat też regularnie bibliotekę odwiedza. Czytałam sporo ale tak jakoś do końca studiów. Potem założyłam rodzinę, przyziemne sprawy mnie pochłonęły i nie było czasu. Teraz nadal głownie walczę o byt dla moich syn…Zobacz więcej
-
@mammusia-aleksandra-alka ja miałem dużą przerwę w lekturze książek w czasie pisania magisterki – co trwało ponad 2 lata. Miałem wyrzuty sumienia, że nie pracuję nad mgr, więc nie brałem wtedy żadnej książki do ręki, myślalem tylko o magisterce. I dopiero po obronie wziąłem książkę po długiej przerwie i doznałem małego szoku, bo to było zupełn…Zobacz więcej
-
-
- Załaduj więcej postów




Syn mnie namówił na Lost z 2004 i teraz oglądam. Jak skończę to ten też obejrzę 😉