-
W ogóle ciekawe jak to wygląda za granicą – z ciekawości, czy takie rozwiązanie się gdzieś sprawdza.
1 Komentarz - Załaduj więcej postów
W ogóle ciekawe jak to wygląda za granicą – z ciekawości, czy takie rozwiązanie się gdzieś sprawdza.
Ekipa Tuska tylko spłaca dług wobec Niemiec. Niemcy odwdzięczą się nam nielegalnymi migrantami, dzisiątkami tysięcy migrantów z krajów obcych nam kulturowo.
ma to sens, bo może prowadzić do uporządkowania urbanistyki zwłaszcza wsi. oczywiscie ta reguła nie mogłaby być sztywna, bo jest bez sensu, ale kierunek może być dobry. np. brak zgody na budowę, jeśli budowa jest daleko od sieci transportu publicznego