Łukasz zamieszczony w temacie Wiara
Trzeba pamiętać o słowach, które zabijają. Nie raz mówimy coś, co niszczy innych. Nie bierzemy za to odpowiedzialności. Słowa budują, słowa niszczą. Siejmy dobro lub milczmy.
@koszalek oby z naszych ust wychodzila tylko budujaca mowa.
Łukasz zamieszczony w temacie Hobby
Ten post nie może być już przywrócony.
Trzeba pamiętać o słowach, które zabijają. Nie raz mówimy coś, co niszczy innych. Nie bierzemy za to odpowiedzialności.
Słowa budują, słowa niszczą.
Siejmy dobro lub milczmy.