-
-
Drodzy, przez najbliższe trzy dni będę na rekolekcjach. Zabieram Was ze sobą w sercu do naszego Najlepszego Taty 🙏❤️
1 Komentarz-
@sylwia-teresa niech Ci Bóg Błogosławi
-
- Załaduj więcej postów
Katarzyna-Tercha-Frankiewicz
Offline
@ katarzyna-tercha-frankiewicz
Ostatnie posty

Matka Boska Japońska ze Strachociny
- 12 lipca, 2023

Modlitwa małej istoty
- 7 lipca, 2023







Amen