-
Łukasz odpowiedział w temacie Dlaczego ludzie wierzący, mają lepiej od niewierzących. na forum
Wiara w temacie Wiara
wierzący są w sytuacji, gdy mogą być w relacji z Bogiem. Żyjąc na sposób materialistyczny nie jesteśmy w stanie chyba być w pełni szczęśliwymi. Sama wiara jest trudna, wiąże się z wieloma przeciwnościami w świecie, ale ten trud daje radość, ciągłe przełamywanie się, ciągłe podnoszenie. I ostatecznie relacja z Bogiem jest źródłem nieziemskiego sp…Zobacz więcej
-
Tylko Polska zamieszczony w temacie Wiara
2 Komentarze - Załaduj więcej postów
Katarzyna-Tercha-Frankiewicz
Offline
@ katarzyna-tercha-frankiewicz
Ostatnie posty

Matka Boska Japońska ze Strachociny
- 12 lipca, 2023

Modlitwa małej istoty
- 7 lipca, 2023



@joostyn dobre pytanie. Uświadamia, że w zasadzie każdy dzień jest wart więcej niż 10 mln $ i nawet nie korzystamy z tego, nie chcąc rozmawiać z Jezusem. Bo każda modlitwa jest taką rozmową