-
-
Przemek pisze dziś o obcokrajowcach fotografujących domy.
Ja dzisiaj tez chodziłem po Leżajsku i sfotografowałem może z 40 domów. Sporo zachowało się tam świetnych obiektów, szczególnie architektury drewnianej, ale nie tylko, bo przedwojennych kamienic, które widać, że ocierały się o architekturę wielkomiejską, choć Leżajsk to małe miasteczko.…Zobacz więcej2 Komentarze - Załaduj więcej postów
Katarzyna-Tercha-Frankiewicz
Offline
@ katarzyna-tercha-frankiewicz
Ostatnie posty

Matka Boska Japońska ze Strachociny
- 12 lipca, 2023

Modlitwa małej istoty
- 7 lipca, 2023




