-
-
Przemysław zamieszczony w temacie Wiara
https://www.facebook.com/share/r/PivLwNvM7EmCcMWT/ czy o to chodzi w znamieniu bestii?
1 Komentarz - Załaduj więcej postów
Katarzyna-Tercha-Frankiewicz
Offline
@ katarzyna-tercha-frankiewicz
Ostatnie posty

Matka Boska Japońska ze Strachociny
- 12 lipca, 2023

Modlitwa małej istoty
- 7 lipca, 2023



@przemek89 Interpretacji jest cała masa i nie da się stwierdzić, która jest właściwa. Dla mnie zawsze to będzie słowo-symbol.