Ania zamieszczony w temacie Muzyka
Z lekka podchodzi mi pod Skorpions. A dokładniej pod Wind of change.
Podoba mi się, z przyjemnością wysłuchałem.
Cieszę się 😉
Ten post nie może być już przywrócony.
Z lekka podchodzi mi pod Skorpions. A dokładniej pod Wind of change.