Ania zamieszczony w temacie Zdrowie
https://zdrowie.wprost.pl/strefa-pacjenta/choroby-cywilizacyjne/10708813/szansa-dla-chorych-na-nowotwory-niewydolnosc-serca-astme-nowe-leki-juz-dostepne.html
Refundowanie tych leków idzie z naszych pieniędzy, bo rząd nie ma własnych, ale cieszę się, że są refundowane leki, bo chorzy mają znacznie gorzej niż my zdrowi, więc trzeba pomagać w ich leczeniu.
Tak, zgadzam się Szczególnie chorych powinniśmy wspierać
https://portal.abczdrowie.pl/serotonina-na-depresje-jakie-produkty-ja-zawieraja-oraz-co-warto-wiedziec-o-tym-zwiazku-chemicznym
Ten post nie może być już przywrócony.
Refundowanie tych leków idzie z naszych pieniędzy, bo rząd nie ma własnych, ale cieszę się, że są refundowane leki, bo chorzy mają znacznie gorzej niż my zdrowi, więc trzeba pomagać w ich leczeniu.