-
6 Komentarzy
-
-
@eljot60 gorzej. Były badania przeprowadzone ( nie pamiętam gdzie dokładnie, ale gdzieś w swiecie) I osoby którym zabrano telefony na 24 h miały syndrom odstawienia , i myśli depresyjne (a nawet chyba samobojcze)
-
-
-
Ania zamieszczony w temacie Społeczeństwo
1 Komentarz - Załaduj więcej postów
Jan-Walenty-Jasionowski
Offline
@ jan-walenty-jasionowski
Media
Zdjęcia dodane do postów
Wideoklipy dodane do postów
Przepraszamy, nie znaleziono żadnych przedmiotów.

No to teraz będą się dzieci w szkole nudzić. Pewnie gwałtownie wzrośnie zjawisko wagarowania 😉