-
Jan zamieszczony w temacie Społeczeństwo
W Warszawie w południe przed siedzibą Polskiej Grupy Energetycznej rozpoczął się protest górników i innych pracowników przemysłu przeciwko likwidacji elektrowni węglowych i w obronie polskiego przemysłu. To kolejny duży protest w Warszawie przeciwko działaniom rządu Donalda Tuska – zaledwie niecały tydzień temu w stolicy protestowali ro…Zobacz więcej
4 Komentarze-
-
@zuziar To był pokojowy protest, ale jak rząd nie przystąpi do rozmów z górnikami to następny może być już niepokojowy.
-
-
To nic nie da. Skończy się jak rok temu podczas strajku rolników. Wspominałam, że byłam na grupie, gdzie szykowano protest obywatelski ze zmianą systemu. Grupę rozwiązano. Ale jedno pamiętam, co tam pisano. Że rolnicy zostali zdradzeni przez kogoś z Solidarności. Że podkładano im kukułcze jaja, nagle liderzy się sprzedawali za karierę. Żałuję,…Zobacz więcej
-
-
Łukasz zamieszczony w temacie Społeczeństwo
19 Komentarzy-
@chicku Tak pomaga głównie sobie, swoim bliskim i partyjnym 😉
-
@chicku coś w tym jest
-
-
@eljot60 fscynujące, ze ktos może mieć tak skrzywione poglądy, nawet nie wiem jak to skomentować, stawianie Owsiaka w porównaniu z Kościołem… no śmiech tylko, nie wiem, jak więcej. niejeden ksiądz w pojedynkę jest bardziej heroiczny od tego lewaka, a co tu mówić o całym Kościele
-
@chicku To owoc propagandy kłamstwa. Dla mnie to jest smutne i obrzydliwe, a nie fascynujące.
-
-
-
Proszę nie być naiwnym. Jeżeli chce pan pomagać, to proszę bardziej z głową. Owsiak wspiera siebie w 60%, 20% to kampania PO, Ukraina, a reszta to dopiero to na co niby zbiera. W tym roku zbieracie na Owsiakową telewizję, która będzie jeszcze większą szczujnią niż tvn, tvp czy inne media. Jeżeli są wątpliwości co do wiarygodności, to…Zobacz więcej
-
@joostyn byłem na tyle naiwny, że sądziłem, że nikt nie przypisze mi podglądów tego screena 😉
-
@chicku Tak wyglądało, jakby pan bronił Owsiaka, bo Rydzyk też bierze kasę, to jemu wolno. Proszę nie brać do siebie moich słów. Po prostu takie było moje pierwsze wrażenie.
-
@joostyn aż mnie ciarki przechodzą, ze ktoś mógł wziąć to za element moich przekonań i tak naprawdę pokazuje, ze nie do konca się tutaj jeszcze znamy
-
@chicku Wiadomo, że to co tu publikujemy, to tylko cząstka tego, jacy jesteśmy. Można człowieka znać całe życie, a nie poznać wcale. W tym poście po prostu zabrakło opisu. Wtedy łatwiej byłoby prawidłowo zinterpretować, nie sądzić po pozorach.
-
@joostyn mimo wszystko nastepnym razem tez bedzie bez opisu, zobaczymy, jak sobie poradzicie 😛
-
@chicku Ma pan takie prawo, ale się potem proszę nie dziwić, że ktoś źle zinterpretuje to, co pan naprawdę chciał przekazać. Nie ułatwia pan nam życia. Jakoś damy radę. Po to mamy język, aby dojść do porozumienia.
-
@joostyn raczej nie będę pisał przy wrzutkach 'księża na księżyc” – słuchajcie, to nie moje poglądy, rozumiemy się?? ;P zresztą bardziej zalezy mi tutaj na dyskusji, niż tego typu niepotrzebnych komentarzach , w toku dyskusji zawsze mogę wyjaśnić, o co mi chodziło
-
@chicku Ja nie uważam, że jest pan za tym, bo wiem, że jest pan wierzący. Ale i wierzący mają różne zdanie wobec Rydzyka. On jest na zdjęciu przyrównany z Owsiakiem. Ja na temat Rydzyka się nie wypowiem, bo znam tylko czyjeś opinie, a ja nie zgłębiłam tematu, więc nie chcę powtarzać plotek. Natomiast temat Owsiaka mam trochę rozeznany i z każd…Zobacz więcej
-
@joostyn ja sądzę, że Kościół jest wspólnotą Chrystusową, niewierzący niestety traktują go jako instytucję ludzką, nie widząc przy tym, jak wiele dzieł dokonała u nas, w zasadzie jest fundamentem naszej cywilizacji. Bez Kościoła zapewne chodzilibysmy po ulicach, gardzili sobą, a może mordowali bez kary, bo kto powiedział, ze nie mozna zabić drug…Zobacz więcej
-
-
@chicku Dokładnie tak jest, jak pan napisał. Wyznawcy islamu nie znają tak naprawdę historii powstania koranu. Słuchałam kiedyś wypowiedzi człowieka, który opowiadał i Całunie Turyńskim i akurat wszedł na temat Koranu. Okazuje się że wątki nawołujące do walki z innowiercy dodali do koranu ówcześni władcy aby ludzie walczyli z zagrażającymi im naj…Zobacz więcej
-
@joostyn generalnie Koran to utwór stworzony przez ludzi, głównie rodzinę Mahometa
-
-
@chicku Ja nie mam aż tak dokładnej wiedzy, ale szkoda, że wyznawcy islamu albo nie interesują się historią powstania koranu albo pomimo wiedzy, nie rozumieją, że ta walka z innowiercami była potrzebna w tamtym momencie, aby bronili swoich ziem i nie należy tego przenosić na cały świat. Nie rozumieją, że to nie są słowa Boga. Bóg nie nawoływałby d…Zobacz więcej
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Załaduj więcej postów
Ostatnie posty

Analiza porównawcza psów
- 10 grudnia, 2025

Musk, UE i wojna o Internet
- 7 grudnia, 2025

Aborcja to problem mezczyzn
- 17 kwietnia, 2024





Brawo