-
Jan zamieszczony w temacie Społeczeństwo
Nie tak to miało wyglądać po roku sprzątania po poprzednikach.
1 Komentarz -
Jan zamieszczony w temacie Gospodarka
Niby jest dobrze ale nie całkiem, bo większość polskiego eksportu to eksport firm obcych (60%) produkujących w Polsce.
1 Komentarz-
@eljot60 fakt, znacznie lepiej, gdybyśmy mieli własnych producentów, szczególnie, że ci obcy będą stopniowo odpływać w miarę, gdy koszty pracownika będą u nas coraz większe
-
- Załaduj więcej postów
Ostatnie posty

Analiza porównawcza psów
- 10 grudnia, 2025

Musk, UE i wojna o Internet
- 7 grudnia, 2025

Aborcja to problem mezczyzn
- 17 kwietnia, 2024



@eljot60 wynik dość wiarygodny 😉