-
Przemysław zamieszczony w temacie Wiara
-
Łukasz zamieszczony w temacie Psychologia
3 Komentarze-
-
@eljot60 zdjęcie jest raczej przykładowe. Fakt,że są takie osoby i warto je wesprzec na początku. Moja siostra w tym roku zaczyna pracę jako nauczycielka 1-3. I też jej to podrzuciłem 🙂
-
@chicku Jedna z moich córek, gdy była w gimnazjum nie lubiła większości koleżanek bo jak mówiła były głupie i się nie szanowały a koleżankowała z taką, która była inna niż owa większość, więc ją tamte wyśmiewały. Dobrze, że w klasie były dwie takie inne, gorzej gdy jest tylko jedna.
-
-
-
- Załaduj więcej postów



Dziewczyna nie ma przyjaciółki ale za to ma trzech chłopaków (za nią), którzy na nią zwrócili uwagę. Tylko czy to jest życzliwa uwaga? Często niestety bywa nieżyczliwa.