-
Tylko Polska opublikował nowy komentarz aktywności
@eljot60 To prawda trzeba myśleć optymistycznie. Z tym że ja z natury jestem pesymistką? A może realistką? Ciężko to określić. Trudniej myśleć optymistycznie. Póki co jak miałam jakąś nadzieję, to okazywała się płonna. Płonna była, że wybiorą lepiej w wyborach do europarlamentu. Płonna że nie wybiorą von leyen. Płonna że prezydent nie podpisze u…Zobacz więcej
-
Tylko Polska opublikował nowy komentarz aktywności
@eljot60 O ile poprze Nawrockiego. Nie ma co zakładać, że poprze z góry. To tak jak zakładać, że Konfa poprze Nawrockiego, a już w 2020 połowa jej wyborców głosowała na trzaskowskiego. I oni nazywają się prawicą. To że wygrał Duda, to po prostu do dziś się dziwię. Ja przed 1 czerwca to muszę litry waleriany zaparzyć, bo nerwowo nie wytrzymam…Zobacz więcej
3 Komentarze-
-
@eljot60 To prawda trzeba myśleć optymistycznie. Z tym że ja z natury jestem pesymistką? A może realistką? Ciężko to określić. Trudniej myśleć optymistycznie. Póki co jak miałam jakąś nadzieję, to okazywała się płonna. Płonna była, że wybiorą lepiej w wyborach do europarlamentu. Płonna że nie wybiorą von leyen. Płonna że prezydent nie podpisze u…Zobacz więcej
-
-
@joostyn Prawda do dziś nie mogę zrozumieć jak można się nazywać konserwatystą, prawicowcem, konfiarzem i zagłosować na Trzaskowskiego?
-
- Załaduj więcej postów
Media
Zdjęcia dodane do postów
Wideoklipy dodane do postów


@joostyn W wyborach prezydenta Polski w 2015 roku wyborcy Pawła Kukiza w drugiej turze w większości poparli Andrzeja Dudę i dzięki temu wygrał z Komorowskim. Mam nadzieję, że ze Stanowskim oraz Mentzenem będzie podobnie. Wiem, że to optymistyczne myślenie, ale wolę być optymistą.