• Zdjęcie profilowe Tylko Polska

    Tylko Polska opublikował nowy komentarz aktywności

    @eljot60 To prawda trzeba myśleć optymistycznie. Z tym że ja z natury jestem pesymistką? A może realistką? Ciężko to określić. Trudniej myśleć optymistycznie. Póki co jak miałam jakąś nadzieję, to okazywała się płonna. Płonna była, że wybiorą lepiej w wyborach do europarlamentu. Płonna że nie wybiorą von leyen. Płonna że prezydent nie podpisze u…Zobacz więcej

  • Zdjęcie profilowe Tylko Polska

    Tylko Polska opublikował nowy komentarz aktywności

    @eljot60 O ile poprze Nawrockiego. Nie ma co zakładać, że poprze z góry. To tak jak zakładać, że Konfa poprze Nawrockiego, a już w 2020 połowa jej wyborców głosowała na trzaskowskiego. I oni nazywają się prawicą. To że wygrał Duda, to po prostu do dziś się dziwię. Ja przed 1 czerwca to muszę litry waleriany zaparzyć, bo nerwowo nie wytrzymam…Zobacz więcej

    1
    3 Komentarze
    • @joostyn W wyborach prezydenta Polski w 2015 roku wyborcy Pawła Kukiza w drugiej turze w większości poparli Andrzeja Dudę i dzięki temu wygrał z Komorowskim. Mam nadzieję, że ze Stanowskim oraz Mentzenem będzie podobnie. Wiem, że to optymistyczne myślenie, ale wolę być optymistą.

      1
      • @eljot60 To prawda trzeba myśleć optymistycznie. Z tym że ja z natury jestem pesymistką? A może realistką? Ciężko to określić. Trudniej myśleć optymistycznie. Póki co jak miałam jakąś nadzieję, to okazywała się płonna. Płonna była, że wybiorą lepiej w wyborach do europarlamentu. Płonna że nie wybiorą von leyen. Płonna że prezydent nie podpisze u…Zobacz więcej

    • @joostyn Prawda do dziś nie mogę zrozumieć jak można się nazywać konserwatystą, prawicowcem, konfiarzem i zagłosować na Trzaskowskiego?

      1
  • Załaduj więcej postów