• Zdjęcie profilowe Łukasz

    Łukasz opublikował nowy komentarz aktywności

    @eljot60 mi już nawet nie chodzi o WOŚP tylko ten cały hejt

    2 Komentarze
    • @chicku Przykra rzeczywistość. Z tym, że dzięki portalom społecznościowym wiemy co ludzie (część) ma w swoich głowach i sercach.

      • @eljot60 ale jest to tragiczna wiedza. Oni nie tylko komentują na tt, ale mijamy ich każdego dnia. Ludzie mają bigos w głowie na temat WOŚP. Ksiądz ma prawo wymagać, że ludzie człowieka będącego zwolennikiem aborcji chociaż spytają o możliwość zbiórki – i pewnie ksiądz by się zgodził.. A nawet jeśli nie – trudno. Może by ich zewangelizował. Ale t…Zobacz więcej

  • Zdjęcie profilowe Aleksandra

    Aleksandra opublikował nowy komentarz aktywności

    @eljot60 Wiedziałam, że jest ale, że aż takie to nie. Jeżeli te dane są prawdziwe to my wypadamy najgorzej ze wszystkich tych krajów 🙁 Szare tereny nie były objęte badaniem ale z tych regionów co były to również zaskoczyła mnie Finlandia. Duża różnica między nimi a Norwegią czy Szwecją.

    2
    4 Komentarze
    • @mammusia-aleksandra-alka chociaz pokrywa się to z moimi doświadczeniami. my jak wynajmowaliśmy z żoną, to jej wypłata szła na wynajem. I zawsze miałem takie przeświadczenie, ze koszt wynajmu jest kompletnie nieadekwatny, bo przecież prócz płacenia za wynajem, trzeba też żyć (np. jeść) i – fajnie też by było inwestować.

      1
      • @chicku I pewnie wynajmowaliście jakiś czas temu jak jeszcze nie było tak źle? Teraz te stawki są często absurdalne i nic nie wskazuje na to, żeby się coś na lepsze zmieniło.

        1
        • @mammusia-aleksandra-alka no wlasnie, ja szukałem zawsze przerzucając takie oferty rzędu 2-3 tys./mc, bo żona zarabiała jakieś 1800. Płaciliśmy za wynajem 1000+opłaty (czyli 1350), ale to były rzadkie oferty, zwykle już wtedy (15 lat temu) stawki były dużo wyższe. To były czasy, że jak znalazłem 5 zł przypadkiem w kieszeni, to szedlem kupić coś…Zobacz więcej

          1
          • @chicku No w sumie ja 11 lat temu zarabiałam 1500 i dwoje dzieci na utrzymaniu. Nawet mi nie przyszło do głowy szukać mieszkania, bo wtedy mnie było stać na jeden pokój w zgrzybiałej kamienicy z kiblem na korytarzu 😀 Teraz zarabiam więcej ale i ceny dużo większe nadal mnie nie stać nawet na kawalerkę a przecież potrzebuję chaty dla 3 osób. Te…Zobacz więcej

  • Załaduj więcej postów