-
Tylko Polska opublikował nowy komentarz aktywności
@eljot60 A po co ta dogryzka? To że patrzę na sprawy Polski to grzech? Jakaś zbrodnia? To że chciałabym aby u nas nie było cenzury to może też mój grzech? Dziękuję za ocenę. Jak zwykle. Miłego dnia
2 Komentarze-
@joostyn Oboje macie rację 🙂
-
Tylko Polska opublikował nowy komentarz aktywności
@eljot60 Fajnie gdyby tą cenzurę ściągnięto też w Polsce ale naprawdę, a nie dla pozoru.
4 Komentarze-
@joostyn Wiem, że dla Pani liczy się „Tylko Polska”, ale to co dzieje się w świecie, także w USA ma większy lub mniejszy wpływ na wydarzenia w naszym kraju, więc warto zauważać dobre wydarzenia w świecie i nimi się cieszyć.
-
- Załaduj więcej postów
Media
Zdjęcia dodane do postów
Wideoklipy dodane do postów


@joostyn Dziękuję, Miłego wieczoru 🙂