-
Przemysław opublikował nowy komentarz aktywności
@eljot60 dziwni mnie ,że tak ślepo wierzysz Janie w „Badania” zobacz co się dzieje z ludźmi po „szprycy „covidowej , dziś wstawiłem film ” Zaszczepiony żołnierz oskarża przełożonych ” a jest wiele takich przypadków niedaleko mnie jest miasto Łomża i tam mój sąsiad i jeszcze kupa innych osób teraz jest na badaniach i leczeniu po preparatach , ma…Zobacz więcej
9 Komentarzy-
-
@eljot60 ale wciskanie „nieprzebadanych” preparatów warunkowo i straszenie ludzi restrykcjami jak tego nie będą brać to już jest
-
@przemek89 „Nieprzebadanych”? Przecież piszą, cytuję: Zanim zaakceptowano możliwość użycia Bovaer w Unii Europejskiej, substancja musiała przejść przez odpowiednie badania, w których sprawdzono jej bezpieczeństwo dla zwierząt oraz dla konsumentów – ludzi
-
@eljot60 czytaj ze zrozumieniem ja pisałem o szprycach na srovid
-
@przemek89 Przecież tematem twojego postu jest Bovaer, a to zupełnie coś innego, w innej technologii produkowane, więc zmiana tematu nic nie dowodzi odnośnie tematu twojego postu, jest manipulacją. Radzę trzymać się tematu.
-
@eljot60 ale odniosłem się do szpryc – „nieprzebadanych” preparatów
-
@przemek89 Tak, wiem, tylko że to nie jest tematem twojego postu.
-
@eljot60 jak dla mnie to się łączy bo i to t to działa na szkodę ludzi
-
-
@przemek89 Z badań wynika coś innego, jeszcze raz cytuję: „Bovaer jest dopuszczony do stosowania w ponad 60 krajach – w tym w państwach europejskich. Zanim zaakceptowano możliwość użycia Bovaer w Unii Europejskiej, substancja musiała przejść przez odpowiednie badania, w których sprawdzono jej bezpieczeństwo dla zwierząt oraz dla konsumentów – ludzi.”
-
-
-
-
-
-
-
-
Łukasz opublikował nowy komentarz aktywności
@eljot60 otóż przyjrzyj się bliżej 😀 Trzaskowksi ogłosił, że zdobyli komplet podpisów, a tymczasem na liście zgłoszonych kandydatów jest tylko Mentzen, który to właśnie zdobił komplet pierwszy, a Trzasek jak zwykle błądzi 🙂
1 Komentarz-
@chicku Aha, chodzi o to, że Trzaskowski myślał, że jest pierwszy a jest drugi. Oby w wyborach też był drugi, albo trzeci lub czwarty 😉
-
- Załaduj więcej postów
Media
Zdjęcia dodane do postów
Wideoklipy dodane do postów



@przemek89
1/Nigdzie nie napisałem, że wierzę w „Badania”, tylko cytuję z podaniem źródła. Głupotą jest nie branie pod uwagę badań naukowych. Możesz się do ich wyników odnieść, a ja chętnie się z twoim merytorycznym stanowiskiem zapoznam.
2/ Problemy zdrowotne mamy z różnych przyczyn, a uboczne skutki stosowania leków (w tym szczepionek) to nie…Zobacz więcej