Nasze Myśli
Nasze Myśli
    • Dodaj artykuł na stronę główną
    • Mój Profil
    • Info
      •  Jak korzystać?
      •  Aplikacja
      • RODO – Polityka Prywatności
      • Regulamin Polskiego Fejsa
  • Myśli Polaków
  • Zarejestruj się
  • Reset hasła
  • Zaloguj
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
  • Profil
  • Wpisy
  • Moje filmy i zdjęcia
  • Usuń wszystkie powiadomienia
  • Moje prywatne
  • Wzmianki o mnie
  • Ulubione
  • Moi Znajomi
  • Moje Grupy
  • Zdjęcie profilowe Aleksandra

    Aleksandra opublikował nowy komentarz aktywności

    • 1 rok, 4 miesiące temu

    @eljot60 Potwierdzam. Mama przyniosła grypę ze szpitala. W tej chwili choruję również ja i młodszy syn. Czekamy na starszego 😉 Byłam u lekarza po zwolnienie, zrobiłam test grypa typu A, leku antywirusowego na grypę nie kupiłam bo nigdzie nie ma, w hurtowniach brak. Ja zaszczepiłam się raz, miesiąc później miałam jak co roku silny atak grypy. Zni…Zobacz więcej

    2
    3 Komentarze
    Wyślij do
    • Zdjęcie profilowe Łukasz
      Łukasz
      1 rok, 4 miesiące temu

      @mammusia-aleksandra-alka my już przeszliśmy, chociaz ja się uchowałem, ale cała rodzna chorowała. I pewnie mamy spokój na parę miesięcy 🙂

      • Zdjęcie profilowe Aleksandra
        Aleksandra
        1 rok, 4 miesiące temu

        @chicku A u was cała rodzina to było komu chorować, współczuję.. Dobrze, że już macie to z głowy, też mam nadzieję, że do przyszłego roku spokój.

        1
        • Zdjęcie profilowe Łukasz
          Łukasz
          1 rok, 4 miesiące temu

          @mammusia-aleksandra-alka ano 🙂

  • Zdjęcie profilowe Łukasz

    Łukasz opublikował nowy komentarz aktywności

    • 1 rok, 4 miesiące temu

    @eljot60 rozumiem to tak, żę nie mam żadnych zasług przed Bogiem, jedyną „zasługą” jest sam Bóg i jego miłosierdzie.

    1
    2 Komentarze
    Wyślij do
    • Zdjęcie profilowe Jan
      Jan
      1 rok, 4 miesiące temu

      @chicku Bóg jest i jest Miłością, jest Miłosierdziem, ale czy to jest moją „zasługą”? Powiedziałbym raczej, że jest dla mnie szczególną łaską wiara w miłosierdzie Pana.

      1
      • Zdjęcie profilowe Łukasz
        Łukasz
        1 rok, 4 miesiące temu

        @eljot60 OK to w niebie podyskutujecie z Bernardem 🙂 a mi akurat to zdanie z całej wczorajszej liturgii przypadło do serca najbardziej 🙂

        1
  • Załaduj więcej postów
Zdjęcie profilowe
Jan
Offline
@ eljot60
Login
  • 0

    Posty

  • 160

    Komentarze

  • 799K

    Wyświetlenia

Zaloguj się na swoje konto

Media

Zdjęcia dodane do postów
Wideoklipy dodane do postów
Wyświetl wszystkie Zdjęcia dodane do postów ( 232 )

Polski niezależny serwis społecznościowy pozbawiony ideologicznej cenzury

Wszelkie prawa zastrzeżone - Polski Fejs, którego twórcą i programistą jest Radosław Kordowski
    • Dodaj artykuł na stronę główną
    • Mój Profil
    • Info
      •  Jak korzystać?
      •  Aplikacja
      • RODO – Polityka Prywatności
      • Regulamin Polskiego Fejsa
  • Myśli Polaków
  • Zarejestruj się
  • Reset hasła
  • Zaloguj

Czy na pewno chcesz usunąć album?

  • Potwierdzenie
  • Anuluj

Dodaj Polski Fejs do ekranu początkowego!

Dodaj

Czy na pewno chcesz usunąć post?

Ten post nie może być już przywrócony.

  • Potwierdź
  • Anuluj

Login

Zarejestruj się
Zgubiłeś hasło?