-
Aleksandra opublikował nowy komentarz aktywności
@eljot60 Potwierdzam. Mama przyniosła grypę ze szpitala. W tej chwili choruję również ja i młodszy syn. Czekamy na starszego 😉 Byłam u lekarza po zwolnienie, zrobiłam test grypa typu A, leku antywirusowego na grypę nie kupiłam bo nigdzie nie ma, w hurtowniach brak. Ja zaszczepiłam się raz, miesiąc później miałam jak co roku silny atak grypy. Zni…Zobacz więcej
3 Komentarze-
-
@chicku A u was cała rodzina to było komu chorować, współczuję.. Dobrze, że już macie to z głowy, też mam nadzieję, że do przyszłego roku spokój.
-
-
-
Łukasz opublikował nowy komentarz aktywności
@eljot60 rozumiem to tak, żę nie mam żadnych zasług przed Bogiem, jedyną „zasługą” jest sam Bóg i jego miłosierdzie.
2 Komentarze-
@chicku Bóg jest i jest Miłością, jest Miłosierdziem, ale czy to jest moją „zasługą”? Powiedziałbym raczej, że jest dla mnie szczególną łaską wiara w miłosierdzie Pana.
-
@eljot60 OK to w niebie podyskutujecie z Bernardem 🙂 a mi akurat to zdanie z całej wczorajszej liturgii przypadło do serca najbardziej 🙂
-
-
- Załaduj więcej postów
Media
Zdjęcia dodane do postów
Wideoklipy dodane do postów



@mammusia-aleksandra-alka my już przeszliśmy, chociaz ja się uchowałem, ale cała rodzna chorowała. I pewnie mamy spokój na parę miesięcy 🙂