Łukasz opublikował nowy komentarz aktywności
@eljot60 OK to w niebie podyskutujecie z Bernardem 🙂 a mi akurat to zdanie z całej wczorajszej liturgii przypadło do serca najbardziej 🙂
@eljot60 ciekawe
Ten post nie może być już przywrócony.