• Zdjęcie profilowe Aleksandra

    Aleksandra opublikował nowy komentarz aktywności

    @eljot60 Wiem powinny ale sama tylko protestuję na X, nie ma w narodzie jakieś mobilizacji. Ta świadomość, że połowa z nas popiera obecny układ też nie pomaga. Organizacja protestów kosztuje, PiS został bez kasy. W stolicy jeszcze coś się dzieje ale w takiej Łodzi praktycznie nic. A to w każdym większym mieście powinna być grupa.

    1
    1 Komentarz
    • @mammusia-aleksandra-alka Podobnie to widzę. Niestety ale prawica to ludzie żyjący bardziej rodzinnie a mniej interesujący się polityką. Młodzież w miastach jest po stronie Tuska i Trzaskowskiego, częściowo Mentzena, więc do masowych protestów u nas raczej nie dojdzie. Nadzieją są zmiany na Zachodzie, przede wszystkim w USA i wygrana kandydata pra…Zobacz więcej

      1
  • Zdjęcie profilowe Aleksandra

    Aleksandra opublikował nowy komentarz aktywności

    @eljot60 Podobno te protesty organizują Ukraińcy, ale jak jest naprawdę trudno powiedzieć. Biorąc pod uwagę, że Orban i PiS mieli podobne zarzuty i również u nas w kraju organizowano protesty aby obalić PiS to nic mnie już nie zdziwi. W Słowacji jest duży kryzys energetyczny, może Fico próbuje tylko ratować swój kraj?
    https://wy…Zobacz więcej

    1
    3 Komentarze
    • @mammusia-aleksandra-alka Słowacja, podobnie jak Polska jest politycznie podzielona. Protestuje nie cała Słowacja tylko przeciwnicy obecnego premiera.
      W Polsce powinny ruszyć protesty przeciwko obecnej władzy i planom UE dotyczącym Polski, w tym planom relokacji tysięcy nielegalnych migrantów. Uważam, że jak już zaczniemy ich przyjmować…Zobacz więcej

      1
      • @eljot60 Wiem powinny ale sama tylko protestuję na X, nie ma w narodzie jakieś mobilizacji. Ta świadomość, że połowa z nas popiera obecny układ też nie pomaga. Organizacja protestów kosztuje, PiS został bez kasy. W stolicy jeszcze coś się dzieje ale w takiej Łodzi praktycznie nic. A to w każdym większym mieście powinna być grupa.

        1
        • @mammusia-aleksandra-alka Podobnie to widzę. Niestety ale prawica to ludzie żyjący bardziej rodzinnie a mniej interesujący się polityką. Młodzież w miastach jest po stronie Tuska i Trzaskowskiego, częściowo Mentzena, więc do masowych protestów u nas raczej nie dojdzie. Nadzieją są zmiany na Zachodzie, przede wszystkim w USA i wygrana kandydata pra…Zobacz więcej

          1
  • Załaduj więcej postów