-
Łukasz opublikował nowy komentarz aktywności
@eljot60 gorzej gdy małżeństwo mieszka w 2pokojowym mieszkaniu z tatą. Oboje pracują, dzieci brak i widoków na własne mieszkanie..
2 Komentarze-
-
@eljot60 tak, mogą wynająć i jedną wypłatę oddawać na ten wynajem 🙂 nie każdy ma tak silne nerwy 😉 to zresztą jest moja historia, bo tak własnie zrobiliśmy na początku naszego małżeństwa (na wynajem szła właściwie większość naszych dochodów)
-
-
- Załaduj więcej postów
Media
Zdjęcia dodane do postów
Wideoklipy dodane do postów


@chicku Myślę, że jeśli oboje pracują to mogą coś wynająć. A jak zagrają i wygrają w totka milion to kupią sobie skromne mieszkanie. Muszą tylko pamiętać o skreślaniu właściwych liczb 😉