-
To chyba dobrze, że przybyło nam lekarzy w służbie zdrowia.
https://niezalezna.pl/441474-dzieki-nowym-przepisom-w-polsce-zaczelo-prace-1700-lekarzy-z-zagranicy
5 Komentarzy-
-
super! z całym szacunkiem do wielu dobrych polskich lekarzy, ale wśród nich jest bardzo wiele niekompetentnych osób, w dodatku nieraz naciąłem się niestety na grubiańskie zachowanie, co mnie mocno zniechęciło do kontaktu z lekarzami na długie lata (trwa to do dziś). Może konkurencja młodych zdolnych z zagranicy coś tutaj zmieni
-
Media
Zdjęcia dodane do postów
Wideoklipy dodane do postów




Jakoś mnie to nie cieszy wolę Polskiego lekarza !