-
-
Niestety. Sama mam psa i dwa koty a to mnie obrzydza. Psa zostawiam przed sklepem jeżeli już w trakcie spaceru muszę zrobić zakupy. Jak idę do lokalu zawsze w domu. Coraz częściej widuję psy i w sklepach i w lokalach i jestem na nie.
-
@mammusia-aleksandra-alka po prostu jesteś kulturalna
-
-
Sprawa tego bezprawia, które dzieje się w Polsce została umiędzynarodowiona. Co to da? – Nie wiem.
https://wpolityce.pl/polityka/716346-tylko-u-nas-marcin-romanowski-zabiera-glos-ws-azylu
1 Komentarz - Załaduj więcej postów




@chicku brak słów