Łukasz zamieszczony w temacie Z Polski
Dramat i gdzie są teraz ci co nie wzięli kart do referendum? Gramatyka próbował tłumaczyć w Republice, że to chodzi o legalnych emigrantów, którymi będziemy się dzielić i zbierać benefity w postaci pracowników. Jaki go wyśmiał.
Jak przyjadą to od razu trzeba ich przeszkolić w podstawowych pracach dla gmin, w których zostaną rozlokowani. Jak jej nie podejmą to deportacja.
hańba !
Ten post nie może być już przywrócony.
Dramat i gdzie są teraz ci co nie wzięli kart do referendum? Gramatyka próbował tłumaczyć w Republice, że to chodzi o legalnych emigrantów, którymi będziemy się dzielić i zbierać benefity w postaci pracowników. Jaki go wyśmiał.